Kontakt

Kuidas sünnib silmapaistev foto artistist ehk mis on minu missioon etenduse jäädvustajana?

Fotograafia on olnud minu jaoks olulisel kohal juba aastakümneid, aga tõsisema huvi leidsin just tantsufoto vormis, andes mulle võimaluse peatada need üksikud graatsilised silmapilgud, mis muidu lihtsalt meie teadvusest mööda libiseksid.

Nagu esineja lavale astudes pühendab ennast jäägitult publikule, pühendab hea fotograaf ennast täielikult esitluse jäädvustamisele. Erinevalt levinud müütidest ei tähenda etenduse pildistamine tasuta sissepääsu kaameraga ja mõne juhusliku klõpsu tegemist, vaid parimad fotod valmivad tõsise pühendumusega, alustades etenduse taustaga tuvumisest ja lõpetades hoolikalt viimistletud pildivalikuga, mis moodustavad esitlusest vaheldusrikka, kaasakiskuva ja emotsioonidest tulvil pildiloo.

Ideaalne pildilugu etendusest koosneb hoolikalt valitud rütmiga ja vaheldusrikastest kaadritest, mis tõstavad emotsioonid uuesti pinnale ning jätab artisti pikast lavatagusest ettevalmistustööst maha kestva ja väärika mälestuse. Etendust jäädvustav fotograaf austab nii artiste kui ka oma vaatajaid, esitledes valitud ja parimaid kaadreid – kompenseerimata kvaliteeti mahuga.

Minu tegevuse mõte etenduse pildistajana on kõik eelnev kokku – pühendunult ja parimal võimalikul moel jäädvustada artisti lavalist esinemist, hoolikalt valida ja viimistleda hea rütmiga pildilugu ning hoida üleval etendunud emotsioone.

 

Kui Te soovite oma lavalistest saavutustest sellised mälestused maha jätta siis võtke minuga julgesti ühendust:

 

Kaur Ilves,  info (ät) kaurilves.com

Või: http://www.facebook.com/kaur.ilves.ee

 

Parimate soovidega,

Kaur